en | lt
Iškvietimo sistemos

 

Pokalbiai perduodami naudojant pasikalbėjimo įrenginius ( Iškvietimo įrenginius ) ar telefonus (analoginis ryšys, skaitmeninis - VoIP). Šie įrenginiai skirti reikalingo asmens iškvietimui nuotoliniu būdu.  Be plačiai įvairiuose objektuose naudojamų Telefonspynių ( Domofonų ), ligoninėse  naudojamos Palatinės  iškvietimo sistemos. Yra naudojamos laidinės Palatinės iškvietimo sistemos ir belaidės Palatinės iškvietimo sistemos.

GORKE belaidė palatinė iškvietimo sistema

Pristatome lenkų firmos Gorke Electronic Sp. z o.o. palatinę iškvietimo sistemą ( slaugytojos iškvietimo sistema )

Gorke

 

 

Pilną belaidę GORKE slaugytojos iškvietimo sistemą ( palatinę iškvietimo sistemą ) sudaro: kompiuteris su programine įranga, imtuvas, mobilus pranešimų gaviklis ir siųstuvai. Ši slaugytojos iškvietimo sistema idealiausiai tinka ligoninėms ir kitoms medicinos įstaigoms, žinoma galima pritaikyti ir kitose situacijose, kur reikia iškviesti asmenį (slaugytoją, prižiūrėtoją ar apsaugos darbuotoją ir pan.) į tam tikrą patalpą.

Belaidė slaugytojos iškvietimo sistema leidžia personalui būti mobiliu ir siunčiamą signalą gauti bet kurioje pastato vietoje. Apie pavojų galima sužinoti ne tik iš budėjimo poste įrengto monitoriaus, bet ir per nešiojamą pranešimų gaviklį. Šios belaidės slaugytojos iškvietimo istemos pagalba personalas greičiau gali sureaguoti ir patekti į reikiamą patalpą.

GORKE belaidės slaugytojos iškvietimo sistemos programinė įranga leidžia kaupti iškvietimų istoriją, analizuoti personalo darbą.

Šios palatinės iškvietimo sistemos gaunamas signalas rodo ne tik patalpą, į kurią reikia prisistatyti, bet ir objekto numerį (pvz. ligoninėje galima nurodyti kurioje palatoje ir kurioje lovoje gulinčiam pacientui reikia pagalbos).

Mobili palatinė iškvietimo sistema

 

 
Visos teisės saugomos © 2023 Visorių g. 6-74, LT-08300, Vilnius, info@ops.lt
e-sprendimas: infoPoint.lt